Z A K Á Z K O V Á  T V O R B A

Zakázková tvorba na míru Vám umožňuje zhmotnit Vaši vizi či uzpůsobit dílo, které je Vám blízké ve fortu, jenž koresponduje s prostorem, který máte k dispozici. Je založena především na vzájemné důvěře i rezonanci s rukopisem a uměleckým vyjádřením autora, kterému je zároveň ponechán prostor pro intuitivní ztvárnění finální podoby zadání. 

Doba zhotovení je cca 4–6 týdnů od přijetí objednávky skrze kontaktní formulář níže, kde je třeba vyplnit i základní specifikaci. Můžete mi zaslat fotografii Vašeho interiéru, malby, která je Vám blízká a má sloužit jako inspirace, a další upřesnění k zadání. Jedná-li se o konkrétnější kompozici, je možné vytvořit skicu návrhu předem či vizualizaci v interiéru. Avšak i v tomto případě vždy vzniká jedinečný autorský originál, kdy se závěrečná podoba spontánně poskládá při samotném procesu. Prosím mějte rovněž na paměti, že odstíny barev se mohou mírně lišit vzhledem k prolínání jednotlivých vrstev malby nebo nastavení vašeho monitoru. Malba se rovněž jemně mění dle nasvícení a umístění v interiéru.

Po připsání předem dohodnuté částky na účet je dílo na míru zadáno. Po jeho zhotovení Vám zašlu fotografie výsledné podoby malby, a pokud již nebudete chtít do díla zasahovat, obraz vyexpeduji prostřednictvím České pošty v pečlivě zabaleném a pojištěném balíku k Vám cca do 14 dní. V tomto čase malba důkladně zasychá, je ošetřena závěrečným lakem, a na zadní straně opatřena háčkem na zavěšení a signována. Zároveň je také externě zadán do tisku embossovaný certifikát autenticity k Vašemu originálnímu uměleckému dílu, jenž slouží k jeho autorizaci a archivaci, a přijde Vám v zásilce společně s malbou.
NADSTANDARDNÍ MATERIÁLY

Standardně maluji na 100% bavlněné plátno italské produkce prémiové kvality napnuté na blind rámu z certifikovaného masivního dřeva o výšce 20 mm. Plátna jsou na zakázku ručně napínána a klížena tradičními metodami českou rodinnou firmou, se kterou dlouhodobě spolupracuji. V případě, že máte zájem o luxusnější verzi plátna – plátno lněné či vyšší profil rámu – 40 mm, je možné jej nechat zhotovit na míru. Nárůst materiálu bude zohledněn v celkové ceně zakázky.


F O R M U L Á Ř   P R O   O B J E D N Á N Í


Po odeslání veškerých údajů Vám bude prostřednictvím e-mailu zaslána faktura s podklady k platbě. Zadání si ještě následně potvrdíme telefonicky. Vaše poskytnuté osobní údaje slouží pouze k aktuálnímu objednání tvorby.Děkuji za zaslání potřebného i trpělivost s vyřízením vaší zakázky. 

Těší mě, že má tvorba bude součástí prostoru, který je vám blízký. 

Ať přináší to nejkrásnější.