P O R T R É T Y

_

Dovol si poznat sebe, svou hodnotu a potenciál, který je nekonečný, a navrátit se k sobě, DOMŮ...

Prostřednictvím OSOBNÍHO PORTRÉTU přichází další podoba Tvého Já, která je součástí naší multidimenzionality a koexistuje v paralelních Vesmírech a realitách společně s naší existencí, která je nyní projevena v lidské podobě zde na Zemi.

Bytost, která přichází je vždy nejvyšším možným zhmotněním těchto různorodých aspektů projevených v celku, který lze zachytit formou tohoto jedinečného osobního uměleckého díla. Společně s ním přichází i vibrace a otevřený kanál vědomí, jenž vás tímto znovu propojuje se sebou samým až do samotné prapodstaty Stvoření.

Tyto netušené aspekty našeho Já přinášejí nejen odkrytí podoby naší Bytosti, ale také zvědomění její esence, darů, galaktického původu, nejvyššího potenciálu tvůrce, propojení s hvězdnou rodinou, průvodci, pozemskou misí a dalšími aspekty dle toho, jak jsme připraveni či je pro nás třeba. A zároveň se její potenciál neustále prohlubuje a otevírá dále napříč vědomou i nevědomou rovinou bytí.

Portrét je tak mezihvězdným portálem, jenž s vámi komunikuje na mnoha úrovních – vibrační, obrazové i slovní – formou psaného poselství, které je rovněž jeho součástí a kde jsou zvědoměny klíčové kódy, které nese.

Tento celek tak mnohé odkrývá, aktivuje, uzdravuje, obnovuje i přináší rozpomenutí dle toho, jak hluboce si dovolíme otevřít se sami sobě. Vše se děje skrze důvěru a nezměrnou lásku, která nám jako jediná tuto expanzi našeho Já nekonečně umožňuje. Tedy s požehnáním Zdroje, ze kterého všichni pocházíme, a rovněž za podpory dalších světelných Bytostí, jež stojí při nás, a především díky vám samotným. Společně jsme tak nedílnou součástí této galaktické aktivační práce nezměrné hodnoty, jež zároveň přináší i světelnou stopu pro další, kteří také touží odkrýt další část toho kým jsou a co vše nesou.

Naše společné propojení mnohdy přichází s velkým předstihem skrze naše Božské vědomí, jenž nezná hranic prostoru ani času, a vždy pro nás tvoří a odkrývá nám to nejlepší. Při samotném zhmotnění nastupuje hluboký proces narovnání všeho, co není v souladu s Božstvím a jeho velkolepé dary vynáší napovrch. Abychom mohli zazářit právě v tento čas na Zemi, jenž nám byl dán, a kterému tímto můžeme rovněž darovat mnohé. Právě tím, že si dovolíme vykročit do neznáma a s důvěrou se odevzdat tomu, co nyní přichází...

Děkuji, že jste součástí tohoto nádherného procesu nejen pro sebe, ale také pro druhé.

Galaktická rodina Bytostí Světla jedinečných kvalit a původů tak může konečně odemknout informační pole, setkávat se a vědomě rozrůstat zde na Zemi i právě díky vám.


UKÁZKU JIŽ REALIZOVANÝCH PORTRÉTŮ NALEZNETE NA KONCI STRÁNKY


Portrét je zakreslen na umělecký vysokogramážní papír formátu A3 kombinovanou technikou kresby a malby grafickými markery, akrylovými a akvarelovými barvami, metalickými tušemi a inkousty. Není tak vodě odolný, uchovávejte jej proto v suchém prostředí či nástěnném rámu se zadní deskou. Vpravo dole je portrét signován a datován.

Každé zpracování portrétu je zcela jiné a jedinečné jako Bytost, která společně s ním přichází. 

Psané poselství, jenž je součástí předání je zasíláno e-mailem v graficky upravené podobě ve formátu pdf o rozsahu cca 1–2 stran textu velikosti A4.

Originál je zabalen ve zlatém hedvábném papíře a zaslán v kartonovém tubusu prostřednictvím české pošty.

Naladění se na podobu vašeho Já probíhá na dálku. Zprostředkování přichází nejpozději do osmi týdnů a je k němu třeba vaše jméno a příjmení, e-mailová adresa, uhrazená platba předem a aktuální přirozená portrétní fotografie, kde je vám dobře vidět do očí /není však nutností/. Adresa s mobilním telefonem slouží pouze pro doručení portrétu a avízo od ČP.

 

HODNOTA OSOBNÍHO PORTRÉTU ČINÍ 14 400 Kč / 558 € 


Podoba Bytosti může i nemusí souviset s podobou lidskou. Na vaše přání se s její výslednou podobou se můžete seznámit již předem prostřednictvím fotografie zhotoveného díla, stejně tak si uchovat její výslednou podobu pouze pro sebe bez dalšího sdílení na mých stránkách.

Portrét lze rovněž věnovat jako dárek blízké osobě, která je z úrovně Srdce připravena.

Protože společně otevíráme nezměrnou světelnou bránu poznání, jsem vám i v případě potřeby nadále k dispozici. 


-

Společně s osobním portrétem lze zprostředkovat také OSOBNÍ JMÉNO / je v ceně portrétu /. Stejně jako portrét otevírá netušené části našeho Já a může i nemusí být propojeno přímo se zobrazenou Bytostí. Je rovněž dalží z možností, jak lze předat informace o našem potenciálu – tentokrát však skrze vibraci slova/zvuku.

/ MÝM PRVNÍM PORTRÉTEM BYLA PODOBA MÉ BYTOSTI /

Světelné portréty zprostředkovaných Bytostí se v radostném plynutí dále propojují s dalšími skrze sdílení mé i těch, pro které byly zhmotněny. Důvěru ve mně a mou tvorbu již vložilo mnoho nádherných Bytostí z různých oborů, odvětví i věkových a společenských vrstev. U mých začátků stáli Ti, již jsou mi nejbližší, jsou mými kolegy i těmi, kteří rovněž podporují na své cestě sebepoznání ostatní.

Děkuji, že jsem tak mohla podobu Bytosti zprostředkovat pro Kateřinu Uhmannovou, Antheu Margot Gabrielle, Ramonu Siringlen, Ivana Truksu a Mirku Lipert, Romanu Dios Hudecovou, Lucii Biedermann Doležalovou, Veroniku Araniel Akiu, Veroniku Verunity Mouchovou a Tomáše Rýdla, Andreu a Radovana Jurkovičovi, Lareamii Sirael, Petru Merkurianu Sedláčkovou, Zuzku Noah, Radovana Marka, Tomáše Kybaliona Minaříka a další.


AŤ JEJICH ZHMOTNĚNÁ PODOBA PŘINÁŠÍ ROZPOMENUTÍ I VÁM


G A L E R I E