M A L B Y

_

MALBY v sobě ukrývají mnoho rovin poznání a vnímání. Jsou osobním otiskem autora i portálem do dalších realit, dimenzí a světů. 

Umělecké dílo je komplexním souborem vizuálních a vibračních kódu, které se otevírají svému majiteli či pozorovateli na vědomé i nevědomé úrovni a stejně tak působí i na své okolí.

Má láska k malování je protknuta touhou objevovat netušené rozměry jeho přesahu. Samotnou symfonií je celý proces vzniku. Od vize, přes odevzdání se tvůrčímu procesu až po finální podobu malby, ve které se mísí mnoho způsobů a technik tvorby. Klasické tahy štětcem jsou doplňovány malbou špachtlí, prsty, expresivním litím barvy na plátno i unikátní technikou zlacení. Mísení barev, strukturálních past i nejrůznějších tekutých médií je uměleckou alchymií, jejíž možnosti neznají hranic, stejně tak, jako naše Bytí. 

Něteré malby v sobě nesou hloubku svého stvoření, ukotvují silné procesy jejich vzniku a jsou tvořeny v několika vrstvách. Nesou tak velmi specifecké poselství i možnost osobního posunu. Další přinášejí čistou radost a lehkost z jejich existence samotné.


UKÁZKU JIŽ REALIZOVANÝCH MALEB NALEZNETE NA KONCI STRÁNKY


Veškeré malby jsou malovány na vysokogramážní bavlněné či lněné plátno evropské produkce nejvyšší kvality napnuté na dřevěném blind rámu s ekologickým cerifikátem. Dřevěný rám může pracovat vlivem okolního prostředí. Plátno proto nevystavujte nadměrnému vlhku. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. 

Užité akrylové barvy, média a pasty jsou profesionální řady, která zaručuje živou barevnost i vysokou odolnost. Finální malba je zafixována finálním závěrečným lakem, který ji rovněž chrání a prodlužuje její životnost. 

Motiv malby přesahuje i na boční strany plátna, proto obraz není nutné rámovat. Veškeré malby jsou na přední straně signovány a datovány rokem jejich vzniku.

Barevnost malby se může v reálu mírně lišit, záleží dle barevném nastavení vašeho monitoru.

Malby jsou zasílány ke svým majitelům českou poštou v pečlivě zabaleném a pojištěném balíku.

Kresby vnikají zcela volně a svobodně, a přesto jsou velmi osobní a tvořené na míru. Při jejich vzniku se zhmotňuje, ukotvuje a propojuje proces a vize má i jejich budoucího majitele. Tvoříme tak společně...


.

/ PRAVÉ ZLATO UMOCŇUJE A AKTIVUJE POTENCIÁL MALBY /


Vybrané malby jsou ZLACENY PRAVÝM 22 kt ZLATEM. Tato prastará unikátní umělecká technika je použita na detaily, které zvýrazňuje a zvyšuje tak celkový estetický dojem i vibraci malby samotné.

Zlato je prsatarou veličinou alchymistů, posvátným a magickým kovem vysoce propojeným s energiemi Zdroje. Díky tomu velmi pomáhá pozvedat úroveň našeho vědomí i rozpomenout si na to, kým skutečně jsme a odkud pocházíme.

Tato nová série jedinečných osobních maleb – kódů, jenž jsou pokryty pravým plátkovým zlatem nesou specifický význam a poselství, jenž se rovněž váže k tomuto drahému kovu a potenciálu s ním přicházejícím. Jsou vstupními kódy ukotvující aktuální energie a otevírající Zdrojový potenciál, jenž sídlí v každém z nás.

Mé malby byly vystaveny v roce 2018 v Galerii Café na Velkém náměstí v Hradci Králové a v roce 2019 v galerii vědomých tvůrců Vesmírná Odysea na Rašínově nábřeží v Praze. Především jsou však součástí soukromých sbírek i aktivně pracují a spolutvoří s jejich majitely, jenž jsou zde rovněž pro podporu druhých. 


AŤ JEJICH ZHMOTNĚNÁ PODOBA PŘINÁŠÍ TO NEJKRÁSNĚJŠÍ I VÁM


G A L E R I E

Veškeré malby z této galerie již mají své majitele.