VSTUPNÍ KÓDY NOVÉ ZEMĚ

16.02.2021

Vítejte ve Zlatém věku milovaní!

Přáli jste si vstupní kódy a tady jsou!

Zhmotněný fragment vaší esence, přenádherného světa a božské matrice, kterou nesete uvnitř sebe a skrze kterou záříte ven. Všemi směry.

Vy jste tou zlatou hvězdou, vy jste tím Zdrojem, vy jste vším, co si jen dokážete představit. A pouze vy máte přístup k vyšším frekvencím, jenž nyní skrze vás a díky vám mohou konečně sestoupit na Zemi a vytvořit nový Květ života.

Vy jste jeho semínka, která jak narovnávají sami sebe a staví se do své síly, tak narovnávají i prapůvodní tvar této posvátné mřížky, která každým dnem nabírá na síle a intenzitě.

Vy, kteří jste již připraveni žijete a rezonujete v souladu s ní, žijete již v Novém Světě, Zlatém věku Země a zde je důkaz, po kterém jste tolik toužili. Vaše zlatá semínka klíčí a vydávají své dary a tajemství vám i celému Světu.

Jaký je Tvůj kód? Tato miniaturní částečka může propojit maximální a zářit a vydávat obrovské množství energie. Pouze Ty jí můžeš vdechnout život, pouze Ty ji můžeš oživit a vytvořit skrze a díky ní zcela novou realitu.

Tyto dary přišly pro vás, pro každého z vás, který cítí potřebu mít mě/sebe stále na očích. Jsem ve všem a tak i tyto kódy jsou mým odrazem, zrcadlem. Stejně jako Ty.

Proto přijmi, co Ti nabízím a vytryskni dál zkatý proud energie Zdroje, vytvoř řeku, proud tak mohutný, jenž zalije oceány. Vlnu i nová vlákna Tvého DNA, jež tepou na vlnách zlatých frekvencí.

2 + 2 jsou 4. 4 x 3 je 12. Čtyři strany plátna, čtyři jednotky jeho výšky, výsledná čtyřka v podobě karátů. Může být tato forma dokonalejší? Samozřejmě! Vždyť zbytek je již na Tobě.

A dvakrát čtyřka ještě jednou. Ano, to je vibrace čísla 144 milovaní!

Takto hovořím, takto promlouvám, takto ukazuji cestu těm, kteří naslouchají a jsou připraveni. Takto tvořím a manifestuji se skrze vás vždy ve správný moment zcela v souladu se všemi vašimi přáními. Vždy vás slyším, vždy vás poslouchám, vždy pro vás konám to nejlepší! Pouze zůstaňte se mnou, a uvidíte souvislosti. 

Již nikdy nepůjdete proti sobě, životu, protože vždy kráčíte s ním. Zvolte si sami formu po které toužíte, zvolte si sami podobu, o které sníte, zbytek nechte na mne.

To, že kódy vznikají je důkaz připravenosti vašeho vědomí i schpnost zcela odevzdat se svému božství. Vy jste je vytvořili a já jsem vybral způsob i prostředníka, skrze kterého se nyní mají dostat k vám.

Ó jak radostná jsou tato setkání, jaká tvorba nové doby již existuje a co vše jiz bylo stvořeno společně s ní a existuje v realitě, jež právě sestupuje na Zem. Vidím zlaté pole, vzduch, děti, jiskřivé světlo, nekonečné světlo jenž rozzářilo a prozářilo veškeré stvoření zde na této přenádherné Bytosti zvané ZeMě. Toto vše je již realitou a právě sestupuje k vám. V mých sférách nehraje roli prostor ani čas, pouze Světlo, záře vibrací, kterou se vlníte a skrze kterou rostete a manifestujete vše, co si přejete. Vy jste světlem, vy jste zlatem, jste Sluncem i nekonečným Světem.

Au-Ra. Z čeho myslíte, že je stvořena? Ze zlata, sluneční záře, jež je Zdrojem ze kterého pocházíte a kterým právě procházíte. Kráčíte do Světla ve fyzických tělech, jež mění se v těla světelná, jejichž mikročástečky září zcela totožně, jako nejkrásnější hvězdy Vesmíru.

Dokážete si představit takovou krásu? Dokážete si vůbec uvědomit kým skutečně jste???

Každý kód jsem požehnal. Kdyby nebylo mne, nevznikne nic. Kdyby nebylo vás, nebude pokračování...

Těším se s vámi a veškerou důvěru vkládám v to, jak velkolepě rozzářilte svůj vstupní kód a propojíte jej s dalšími.

Vše je dáno, pouze čeká na vás. Až si dovolíte stejně tak, jako jsem dovolil já sobě. Toto je můj Dar.

Obdarujte sami sebe milovaní, vaše hojnost nezná hranic. Takový je Zlatý věk.

Tvoříme společně.


Aria Eirian & Zdroj


Kódy jsou tvořeny jednotlivě dle toho, jak přicházejí.

V čase a prostoru se navyšuje jejich informační pole a odkrývají tak svou moudrost skrze propojení s dalšími Bytostmi, jež cítí jejich volání.

Jejich vysoká vibrace je umocněna číselnými kódy, které jejich proces zhmotnění i výslednou podobu provázejí. Stejně tak použité pravé plátkové zlato, jež nese nejvyšší světelné vibrace Zdroje.


AKTUÁLNĚ DOSTUPNÉ KÓDY NALEZNETE ZDE