K R E S B Y

_

KRESBY figur, portrétů, bytostí. Naše další Já, průvodci i cestovatelé z jiných světů, jenž nás propojují s netušenými aspekty sebe sama a přinášejí rozpomenutí na mnoha úrovních. Expresivní skicy vycházející z mé dávné lásky k módním ilustracím znovu ožívají ve své jedinečné podobě.

Originály, jenž zrcadlí to nejkrásnější v nás.

Ačkoliv převážnou část mé tvorby tvoří ženské bytosti, na zakázku tvořím rovněž pro muže.


UKÁZKU JIŽ REALIZOVANÝCH KRESEB NALEZNETE NA KONCI STRÁNKY


Základem těchto originálů je kresba tužkou, markery či akrylovými médii doplněná malbou akvarelem nebo akrylem. 

Užitá média, akvarelové i akrylové barvy jsou profesionální řady, která zaručuje živou barevnost i vysokou odolnost. Finální kresba je zafixována finálním závěrečným lakem, který ji rovněž chrání a prodlužuje její životnost. Nesmí však přijít do styku vlhkem.

Kresby jsou na vysokogramážním vysoce kvalitním akvarelovém, grafickém či ručním papíře, signovány a datovány. Jedná se vždy o originál, jenž není nadále reprodukován, aby jeho původní esence byla zachována.

Barevnost kresby se může v reálu mírně lišit, záleží dle barevném nastavení vašeho monitoru.

Kresby /bez rámu pokud není uvedeno jinak/ jsou zasílány ke svým majitelům českou poštou v pečlivě zabaleném a pojištěném balíku.

Kresby vnikají zcela volně a svobodně, a přesto jsou velmi osobní a tvořené na míru. Při jejich vzniku se zhmotňuje, ukotvuje a propojuje proces a vize má i jejich budoucího majitele. Tvoříme tak společně...


.

/ KRESBA OSOBNÍHO PORTRÉTU NA MÍRU /


KRESBU lze rovněž zhotovit na zakázku v podobě osobního intuitivního portrétu vašeho dalšího netušeného Já.

Mé kresby provázejí své majitele v soukromých sbírkách, kde pracují nadále s jejich netušenýcm potenciálem na mnoha úrovních. 


AŤ JEJICH ZHMOTNĚNÁ PODOBA PŘINÁŠÍ TO NEJKRÁSNĚJŠÍ I VÁM


G A L E R I E

Veškeré kresby z této galerie již mají své majitele.