J M É N A

_

Další JMÉNA našeho Já nás propojují s netušenými aspekty naší Bytosti a přinášejí podporu a rozpomenutí na mnoha úrovních. 

Společně s procesem na jemněhmotné úrovni, který s nimi přichází tak otevírají poznání, aktivují, uvolňují, uzdravují či obnovují skryté aspekty naší Bytosti dle toho, jak hluboce si dovolíme otevřít se sami sobě.

Tato jména mají podobu jména Duše, nadDuše, galaktické inkarnace, mistrovského jména, jména podporujícího tvůrčí pozemský potenciál a mnoho dalších. Vždy tak přichází jméno, na které jste připraveni společně s kódy, vibracemi a informacemi, jež vám mají být právě v této podobě předány.

Součástí předání tak bývá zvědomění našich darů, schopností, potenciálů, galaktického původu, seznámení se s průvodci, rodinou Duše či propojení přímo se Zdrojem. Podoba předání se liší dle jedinečnosti každé Bytosti, pro kterou je jméno s jeho světelnou aktivací zprostředkováno. Ať se již jedná o praktické rady, galaktické informace nebo aktivační báseň v podobě zprávy od světelných Bytostí či Stvořitele, vždy přichází to nejvyšší společně s mnoha dalšími vrstvami a obrazy, jenž se ukrývají za skladbou jednotlivých slov.

Součástí předání je tak i velmi silná světelná vibrace lásky a podpory ukotvená do samotného jména i poselství, kterou lze vnímat především Srdcem a jež Srdce zároveň ještě více otevírá. Čím více si dovolíte, tím více můžete obdržet.

Zdali se jméno stane součástí vašeho Já pouze v osobní rovině, či jej budete užívat veřejně jako pseudonym je tak již zcela na vás.

Osobní jméno lze zprostředkovat i s vámi daným účelem/záměrem, nemá-li však přijít jeho vyšší forma či podoba.


UKÁZKU JIŽ ZPROSTŘEDKOVANÝCH JMEN NALEZNETE NÍŽE


Jméno společně s poselstvím, které je součástí předání je zasíláno e-mailem v graficky upravené podobě ve formátu pdf o rozsahu cca 2–3 stran textu velikosti A4.

Součástí může být rovněž nahrávka světelného jazyka, která je také zaslána e-mailem a nahrána přes diktafon, či přímo namluvena přes soukromou zprávu v aplikaci facebooku či instagramu. Přejete-li si, aby byla přímo nahrávka součástí poselství, či naopak tato technika vám není dostupná, prosím informujte mě předem.

Více o SVĚTELNÉM JAZYCE a jeho slovním předání se dozvíte ZDE.

Naladění se probíhá na dálku. Zprostředkování přichází nejpozději do šesti týdnů a je k němu třeba vaše současné jméno a příjmení, e-mailová adresa, aktuální přirozená portrétní fotografie, kde je vám dobře vidět do očí /dobrovolné/ a uhrazená platba předem. 


HODNOTA OSOBNÍHO JMÉNA ČINÍ 4 410 Kč / 177 € 


Na vaše přání si můžete uchovat výslednou podobu jména a poselství pouze pro sebe bez dalšího sdílení na mých stránkách.

Protože společně otevíráme další nezměrnou světelnou bránu poznání, jsem vám nadále k dispozici i v případě jakýchkoliv doplňujících otázek. 


-

Jméno může být také součástí OSOBNÍHO PORTRÉTU. Rovněž otevírá netušené části našeho Já a může i nemusí být propojeno přímo se zprostředkovaným jménem. Je rovněž možností, jak lze předat informace i obrazovou formou v podobě jedinečného uměleckého díla.

/ MÝM PRVNÍM ZPROSTŘEDKOVANÝM JMÉNEM BYLO JMÉNO MÉ NADDUŠE /


Světelná jména a jejich vibrace, potenciál a posleství se v radostném plynutí dále propojují s dalšími skrze sdílení mé i těch, pro které byly zhmotněny. Důvěru ve mně a mou tvorbu již vložilo mnoho nádherných Bytostí z různých oborů, odvětví i věkových a společenských vrstev. U mých začátků stáli Ti, již jsou mi nejbližší, jsou mými kolegy i těmi, kteří rovněž podporují na své cestě sebepoznání ostatní.

Děkuji, že jsem tak mohla jméno Duše, NadDuše, tvůrčího pozemského potenciálu a dalších aspektů zprostředkovat pro Kateřinu Uhmannovou, Antheu Margot Gabrielle, Jana Kroču, Ivana Truksu a Mirku Lipert, Veroniku Araniel Akiu, Katarínu Aridarth Adamčíkovou, Marietu Okenkovou a další.


AŤ JEJICH SVĚTELNÝ POTENCIÁL ZÁŘÍ A PŘINÁŠÍ PODPORU I VÁM