A B O U T

Š Á R K A  O U Ř A D N Í K O V Á


JSEM. Umělkyně, grafická designérka, inspirátorka.

Láska k umělecké tvorbě i komunikaci mě provází už odmalička.

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu i Vyšší odbornou školu Václava Hollara v Praze. Po absolutoriu jsem se věnovala grafickému, interiérovému designu, autorské tvorbě designových plakátů a tiskovin a mediální komunikaci.

Ke kresbě a malbě jsem se naplno vrátila díky mateřství. Zavedlo mě k hlubšímu poznání sebe a svého potenciálu tvůrce, které se začalo ukotvovat do další obrazové i slovní tvorby, jež byla rovněž součástí osobního vedení a podpory pro druhé.

Začala tak pracovat nejen na úrovni vědomé, vizuální, ale také povědomé, vibrační. A právě tím umožnila otevírat potenciál i jejímu pozorovateli.

Má umělecká tvorba je projevena ve zcela jedinečné, volné a současné podobě. Podněcuje poznání, propojuje esenci krásy na mnoha úrovních a prohlubuje schopnost vnímat a objevovat nekonečný přesah stvoření.

Je zde pro toho, kdo je připraven dovolit si svůj potenciál naplno žít.

Vše, co si dokážeš představit EXISTUJE.

Děkuji, že jste součástí.
 Š Á R K A  O U Ř A D N Í K O V Á


36 YO Czech based artist, graphic designer & mom of two. Living simple in the old country cottage surrounded by nature, but also loving modern interior design and everything beautiful.

Creating contemporary abstract art, unique portraits and logo design. Shipping to EU.