A B O U T

Š Á R K A  O U Ř A D N Í K O V Á


Jsem umělkyně a grafická designérka. S rodinou žiju a tvořím na starém vesnickém statku. Láska k umělecké tvorbě a všemu krásnému mě provází už odmalička.

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu i Vyšší odbornou školu Václava Hollara v Praze. Po absolutoriu jsem se věnovala grafickému a interiérovému designu, tvorbě autorských plakátů a tiskovin, a psaní úspěšného blogu o bydlení.

Ke kresbě a malbě jsem se vrátila s příchodem mateřství. Zavedlo mě k hlubšímu poznání sebe sama a má obrazová i slovní tvorba se stala součástí osobního vedení a podpory pro druhé.

Nyní se věnuji volné ABSTRAKTNÍ MALBĚ, která mi umožňuje se zcela odevzdat nekonečnému tvůrčímu potenciálu, fashion ilustracím v podobě ženských PORTRÉTŮ, jež jsou od mládí součástí mého světa fantazie, a LOGO DESIGNU a vizuální identitě pro tvůrce a projekty, které mi jsou blízké. 

Děkuji, že i vy jste součástí.
 


V Ý S T A V Y  /  E X H I B I T I O N S


2018 / Galerie Café HK, Velké náměstí, Hradec Králové

2019 / Galerie Vesmírná Odysea, Rašínovo nábřeží, Praha

Mou malbu si můžete prohlédnout v showroomu ICONIOO designérky Zuzany Kaščákové na Náměstí 5. května v Poděbradech

Š Á R K A O U Ř A D N Í K O V Á


Czech based artist, graphic designer & mom of two. Living simple in the old country cottage surrounded by nature, but also loving modern interior design and everything beautiful.

Creating contemporary abstract art, feminine portraits and logo design. Shipping to EU.